Najlepsze serwisy VOD dostępne w Polsce

Od jakiegoś czasu na popularności zyskują serwisy strumieniowe, na których możemy oglądać filmy, seriale i różnego rodzaju materiały wideo. Wszystko oczywiście za opłatą i w pełni legalnie. Wszyscy z pewnością kojarzą najpopularniejsze strony i aplikacje, które dostępne są na całym świecie. Jest ich naprawdę dużo, ale dzisiaj skupimy się na tych naszym zdaniem najlepszych. Po krótce omówimy, co znajdziecie w ich bibliotece i jakie filmy i seriale warto w nich obejrzeć.

Top of the top czyli Netflix

W tym momencie najpopularniejszą platformą streamingową jest Netflix. Znajdziemy w nim ogromną bibliotekę filmów, seriali, produkcji dokumentalnych oraz bajek i filmów dla dzieci. Serwis powstał dość dawno, bo w 1997 roku. W Polsce swoją premierę miał w 2016 roku. Od tamtej pory konto na platformie założyło wielu Polaków. Dość popularne stało się współdzielenie konta, dzięki któremu za miesięczny dostęp możemy zapłacić naprawdę niską kwotę kilkunastu złotych. W serwisie mamy możliwość obejrzenia klasyków kina, całkiem nowych hitów kinowych, a także wielu niezwykle popularnych seriali. Nie jest również tajemnicą, że Netflix co jakiś czas wypuszcza swoje własne produkcje, które kradną serca widzów na całym świecie. Jedną z takich produkcji jest Dom z Papieru, który ma ogromną oglądalność zarówno w Polsce jak i na świecie. W serwisie możemy również obejrzeć takie seriale jak Bridgertonowie, Stranger Things, czy Wiedźmin. W ogromnej bibliotece filmów i seriali każdy znajdzie coś dla siebie.

HBO Max i Disney+

Kolejną bardzo popularną platformą jest HBO Max. To serwis, który wcześniej był dostępny pod nazwą HBO Go. W przyszłości platforma ma połączyć swoje siły z platformą Player i dzięki temu udostępnić widzom największą bibliotekę filmów i seriali na rynku. W serwisie możemy obejrzeć ciekawe produkcje oryginalne HBO, a także popularne filmy i seriale znane i kochane na całym świecie. Wśród nich takie perełki jak Przyjaciele, Dom Gucci, Diuna, czy najnowszy Batman. Dodatkowo na HBO Max znajdziemy wszystkie filmy z serii o Jamesie Bondzie, czy też całą kolekcję filmów o Harrym Potterze. Ostatnia platforma, na której się dzisiaj skupimy to Disney+. Jest to najnowszy serwis tego typu dostępny w Polsce. Swoją premierę w naszym kraju miał w czerwcu tego roku. Nie da się ukryć, że najbardziej czekali na niego fani produkcji Marvela oraz sagi Gwiezdne Wojny. To właśnie w tym serwisie możemy obejrzeć wszystkie produkcje pochodzące z tych uniwersów. Oprócz tego serwis posiada bogatą ofertę bajek i animacji dla najmłodszych widzów.