Gra Metal Gear Solid – ukrywanie się jest kluczowe

Wyrwanie się do świata gry może być przyjemnie i nie musi oznaczać krwawej jatki. Taki postulat spełnia omawiana gra. Wcielisz się w cichego bohatera. Zobaczysz jak można zbierać informacje i wykonywać misję bez zbędnego rozlewu krwi. Zapewnij sobie dobrą rozrywkę na długie wieczory, po godzin grania jest naprawdę wiele.
Czasami ukrywanie się jest celem większym niż walka. Metal Gear Solid to gra akcji, która potwierdza tę tezę. Cicha infiltracja może przynieść więcej korzyści niż nie jeden atak. Twórcą i wydawnictwem tej gry jest Konami, czyli japońska firma. MGS to gra wydana na pierwsze PlayStation z 1998 roku. Później miłośnicy gier mogli również grać w MGS na PC.

Jeżeli lubisz wykonywać akcję z lotu ptaka, to MGS zapewni tobie wspaniałą rozrywkę na długie godziny, ponieważ całość jaką widzimy jest tworzona za pomocą kamery w trybie lotu ptaka. Jest to opowieść trzecioosobowa. Zadaniem gracza jest zbieranie przedmiotów, unikanie patrolów i działania z zaskoczenia. Elementem dodającym akcji do gry jest walka z bossami. Walki te są zróżnicowane klimatycznie oraz wnoszą wiadomości do świata gry poprzez dialogi.
Wiele osób uważa, że gr Metal Gear Solid jest ewenementem wśród innych gier na konsolę. Szczególnie jej pierwszą wersję. Trzeciososobowa fabuła i kamera z lotu ptaka daje połączenie ciekawej rozgrywki. Ukrywaj się i wykonuj misję z Codecu. Zyskaj sławę wspaniałego infiltratora.