Oddaj 1% podatku dla potrzebujących!

Wielkimi krokami zbliża się gorący okres rozliczeń podatkowych. A co za tym idzie jest to okres wielkich nadziei i oczekiwań ze strony osób, które bardzo czekają na ten czas.

Mowa tutaj o wszystkich, którym możemy pomóc oddając nasz jeden procent podatku na nich. Dzięki temu życie wielu rodzin może ulec poprawie. Bo prawda jest taka, jeżeli w domu jest osoba wymagająca pomocy to są w to zaangażowani wszyscy domownicy. Dzięki wsparciu jakie otrzymają z naszych rozliczeń podatkowych mogą wybrać się turnus rehabilitacyjny, odwiedzić dobrego specjalistę, kupić potrzebny sprzęt, który pomoże im w lepszym funkcjonowaniu podczas codziennych czynności. Nas tak naprawdę nic nie kosztuje, wystarczy tylko zaznaczyć odpowiednią rubrykę w zeznaniu rocznym i wpisać numer fundacji lub stowarzyszenia.

Tak niewiele a może wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby. Jeżeli nie wiemy komu możemy oddać swój 1% to wystarczy wejść na stronę gov.pl i znaleźć odpowiednia OPP, której chcemy przekazać nasze pieniądze.