Open’er Festival – jeden z większych festiwali muzycznych już wkrótce

Już niebawem, bo 29 czerwca rozpocznie się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce. Mowa oczywiście o Open’er Festival. Ta impreza od wielu lat organizowana jest w Gdyni. Pierwszy raz imprezę zorganizowano w 2003 roku i od tamtej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na koncerty przyjeżdżają osoby z całej Polski. W trakcie festiwalu mamy możliwość zobaczenia największych artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Kto wystąpi w tym roku?

Jakich artystów zobaczymy na scenie?

Festiwal rozpocznie się 29 czerwca i potrwa 4 dni. Artyści występować będą na 5 scenach: Orange Main Stage, Tent Stage, Alter Stage, Beat Stage, Czujesz klimat? Stage. Pierwszego dnia na scenie głównej zobaczymy między innymi Maneskin, Imagine Dragons, A$AP Rocky. Na pozostałych scenach posłuchamy też Vito Bambino oraz Catchup i Paco Osuna. Drugi dzień to występy Otsochodzi, Twenty One Pilot, Playboi Carti czy też Years & Years. Trzeci dzień występów to koncerty Martina Garrixa, Dua Lipy oraz Michaela Kiwanuki. 2 lipca natomiast będziemy mieć okazję wysłuchania Taco Hemingwaya, The Killers oraz Dawid Podsiadło. Oczywiście to jedynie wybrani wykonawcy. W ramach festiwalu wystąpi dużo więcej artystów. Z pewnością fani każdego gatunku znajdą coś dla siebie!

Praktyczne informacje

Organizatorzy przypominają, że na tę edycję ważne są również bilety z poprzednich dwóch lat, ponieważ przez pandemię przez dwa lata nie było możliwości zorganizowania festiwalu. Ceny biletów zależą od ilości dni, na które się wybieramy i od tego, czy decydujemy się na pole namiotowe. Najdroższe karnety na tę chwilę kosztują około 860 złotych. Na teren festiwalu można się dostać w godzinach od 15 do 4 rano. Bilety wstępu będą wymieniane na opaski, które będą upoważniać do wejścia na imprezę. Na teren Open’er Festival będzie można dostać się specjalną linią autobusową.