See Bloggers 2022 – przegląd najważniejszych wydarzeń i wyniki plebiscytu #Hashtagi Roku

Każdy kto interesuje się choć trochę tym co dzieje się w Internecie, z pewnością kojarzy wydarzenie See Blogers. Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, impreza ta wróciła i przyciągnęła do Łodzi twórców internetowych z całej Polski. W dzisiejszych czasach, bycie influencerem, utożsamiane jest z pracą na cały etat. I właśnie na See Blogers doceniono najbardziej prężnych działaczy z Instagrama, You Tube’a a także Tik Toka. W ramach wydarzenia wręczono nagrody w plebiscycie #Hashtagi Roku. Kto otrzymał statuetkę?

Wyniki plebiscytu #Hashtagi Roku

11 czerwca 2022 roku, na oficjalnej gali See Blogers poznaliśmy zwycięzców plebiscytu #Hashtagi Roku. Wśród osób, które otrzymały nagrodę, znajdują się zarówno znane nazwiska, a także osoby o mniejszej popularności. Nagrody wręczono w 10 kategoriach. Oto zwycięzcy:

  1. Bloger Roku – Basia Szmydt
  2. Instagramer Roku – Marianka Gierszewska
  3. YouTuber Roku – O MatkoiCórko!!!
  4. TikToker Roku – Franek Bielak
  5. Osoba Publiczna Aktywna w Sieci – Paulina Krupińska
  6. Power Influencer – Klaudia Halejcio
  7. Odkrycie Roku – Kamila Kalińczak
  8. Dziennikarz Influencer – Magda Mołek
  9. Stylowy Influencer – Agnieszka Woźniak-Starak
  10. Influencer Roku – Martyna Wojciechowska

O wynikach zdecydowała specjalnie utworzona, na tę okazję, kapituła.

Pozostałe wydarzenia w ramach See Blogers 2022

Wręczenie nagród #Hashtagi Roku to tylko część dwudniowego wydarzenia See Blogers. Oprócz uhonorowania najlepszych twórców internetowych, w ramach festiwalu odbyło się również wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących. Między innymi uczestnicy mogli wziąć udział w wielu ciekawych prelekcjach dotyczących publikowania treści w Internecie. Wśród tegorocznych prelegentów nie zabrakło znanych w całej Polsce nazwisk, które znane są z Internetu, a także z radia czy telewizji. Wszyscy chętni mogli wysłuchać między innymi zwyciężczyni w kategorii Influencer Roku – Martyny Wojciechowskiej. Oprócz niej w panelach dyskusyjnych udział wzięli między innymi Magda Mołek, Damian Michałowski, Anna Dereszowska, Ada Fijał, Ula Hincz , a także Rafał Masny. Całe wydarzenie cieszyło się niezwykłą popularnością. Możemy być pewni, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja See Blogers, ponieważ kwestia publikowania treści w Internecie to temat, który wciąż się rozwija.